Moderní responsivní web s důrazem na konverze

Stejně jako šaty dělají člověka, webové stránky jsou vizitkou vaší společnosti a mnohdy prvním místem, kde se klienti s vaší značkou setkají. Udělejte dojem na první dobrou, rádi vám s tím pomůžeme.

Již 15 let tvoříme webové prezentace pomáhající našim klientům v jejich podnikání. Moderní responsivní webdesign stavíme na promyšlené architektuře, od začátku navržené s cílem maximalizace konverzí. Ať už jde o prodej vašeho produktu, navázání kontaktu se zákazníkem či jen působivou prezentaci vaší značky. Nabízíme také kompletní řešení webů na Shoptetu.

Nabídka služeb

Kompletní web na klíč

Ušetříme vám starosti a zajistíme kompletní webovou prezentaci od návrhu až po jeho spuštění. Web připravíme, naplníme daty, registrujeme doménu i hosting.

Návrh architektury

Jako u stavby domu, i základy webu je třeba dobře předem promyslet. Informační architekturu navrhujeme ve formě wireframů a interaktivních prototypů.

Analýza současného webu

Zhodnotíme aktuální stav vašeho webu a na základě analytiky a uživatelského testování doporučíme kroky k maximalizaci jeho potenciálu.

Shoptet partner

Vyrábíme Shoptet weby

Nabízíme výrobu webů na Shoptetu od fáze návrhu, přes grafiku, přípravu SEO náležitostí až po kompletní realizaci.

Implementace reklam

Po letech spolupráce s mediálními domy víme, jak správně nasadit reklamy na stránku tak, aby se načítaly rychle, nebyly v konfliktu s jinými systémy a zároveň neblokovaly rychlost načítání.

Zadavatelské dokumentace

Máte vlastní vývojářský tým? Představu o vašem projektu pomůžeme specifikovat v řeči programátorů formou zadavatelské dokumentace a dohlédneme na jeho realizaci.

Náš postup

Proces tvorby webových stránek

V úvodu je pro nás nejdůležitější dobře se seznámit s vaší značkou a cílovou skupinou, abychom dokázali navrhnout co nejlepší architekturu a grafiku stránek.

2

Návrh wireframe

3

Kreslení webdesignu

2

Programování webu

3

Testování

Zaměřeno na uživatele

Dbáme, aby se uživatelé na webu dobře orientovali, vždy snadno našli, co hledají, a celkově si odnesli příjemný uživatelský zážitek. Proto několikrát iterujeme prototypy stránek,  porovnáváme je v rámci uživatelského testování a pečlivě zvažujeme, jaká varianta nejlépe pokryje potřeby klienta. 

Důraz na konverze

Ať už je hlavním cílem vašeho webu prodej produktu, navázání kontaktu se zákazníky či efektivní propagace vaší značky, naši specialisté postaví stránky od základu s těmito konverzními cíli na paměti.

Pokud už web máte, dokážeme najít jeho slabá místa a pomoci vám konverze maximalizovat.

Od microsites po pokročilé weby

Ať už malý nebo velký, každému webu věnujeme stejnou důkladnou péči.

Připravíme pro vás jednoduchou webovou vizitku, microsite či landing page, ale také pokročilý web s komplexní strukturou a multifunkčním redakčním systémem. Rozsah stránek vždy navrhujeme dle potřeb klienta.

Konzultace a technický dohled

Máte představu o svém novém webovém projektu, vlastní vývojářský tým a chcete se ujistit, že vývoj půjde hladce? Rádi budeme spojkou mezi vámi a vašimi programátory, pro které vytvoříme zadavatelskou dokumentaci v řeči programátorské a dohlédneme na bezproblémovou realizaci projektu ve všech jeho fázích. 

Naše zkušenosti jsou vám k dispozici i po spuštění projektu  ve formě průběžných konzultací a pravidelného testování stránek. 

Oslovila vás naše nabídka?