Vyřešíme vaše reklamní kampaně

Nákup a plánování médií je dalším nepostradatelným krokem v případě růstu Vaší společnosti.

Hledáme nevyužité příležitosti webů a maximalizujeme jejich revenue. Nakoupíme pro vás reklamy ve všech typech médií. K nákupu využíváme partnerské mediální agentury a garantujeme nejnižší ceny.

Nabídka služeb

Plánování a nákup médií

Nákup online i offline médií. Máme přehled o všech reklamních plochách českého internetu a dokážeme vyhodnotit, která je pro cíl vaší kampaně nejvhodnější.

Strategie a analytika

Není nic lepšího, než se podílet s klientem společně na strategii. Pracujeme s daty, máme zkušenosti a nebojíme se obhájit vlastní myšlenky.

Kreativa na míru

Dobře naplánována kampaň musí být doplněna kvalitní kreativou, aby celá kampaň zafungovala na 100%. Díky vlastní produkci, toho s námi můžete dosáhnout.

Reklamní kampaně na míru

Dejte o svých produktech či službách vědět prostřednictvím největších portálů českého internetu a udělejte to chytře. Pokud máte web správně nastavený, pomůže Vám profesionálně nakoupená reklama navýšit počet konverzí.

Doporučíme ideální mediamix právě pro váš byznys, nastavíme celkovou reklamní strategii pro delší období, zajistíme výhodné ceny za reklamu. Nepřeplácejte zbytečně za reklamu, zadejte ji odborníkům.

Reklama v online i offline médiích

Naší výhodou je, že se umíme pohybovat jak v online tak i offline prostředí. Nakoupíme reklamu online, TV, Print, Rádio, OOH i indoor.

Dokážeme také zajistit produkci veškerých typů reklam, správné formáty a veškerou s tím spojenou exekutivu.

Programmatic a analytika

Jeho podíl neustále roste a ani my nezůstáváme pozadu. Nakoupíme reklamy na všech plochách českého internetu, efektivně a bez zbytečných marží.

Bez dat se kampaně neobejdou a my to víme. Jsme připraveni tyto kampaně zrealizovat a řádně vyhodnotit.

Oslovila vás naše nabídka?