Postaráme se o váš traffic z vyhledávačů

Organické vyhledávání musí být základním pilířem zdrojů provozu každého webu. Bez toho nemůže být žádný projekt výdělečný. Pokud nejste spokojeni se svými pozicemi ve vyhledávání, jste na správném místě.

Sledujeme nejnovější trendy a optimalizujeme weby pro všechny vyhledávače. Zajistíme přítomnost vašich landingpages na těch nejvyšších pozicích. 

Nabídka služeb

SEO audit a analýza

Řešíme optimalizaci pro eshopy, obsahové weby, databáze i blogy. Nastavíme strategii a zajistíme vašemu webu dobré pozice ve všech vyhledávačích

Příprava SEO při tvorbě webu

Nepodceňujte optimalizaci ve fázi tvorby webu. Vyhledávač je jedním z hlavních zdrojů provozu a opravit již hotový web bývá náročné a velice drahé

Redesign a přechod na nový systém

Převody na nové CMS nebo nový design jsou kritickým bodem života každého webu. Pohlídáme, abyste nepřišli o dlouho budované pozice

Technické SEO

Nemluvíte jazykem programátorů? Vezmeme to za vás a váš web dáme po technické stránce dohromady

Obsahové SEO

Nabízíme nastavení obsahové strategie a školení pro zaměstnance, jak správně pracovat s popisky a texty

Copywriting a copyediting

Naši copywriteři zvládnou texty pro webové stránky i pro sociální sítě. Není pro nás problém zpracovat jakoukoliv tematiku

Naše workflow

Proces průběžné SEO optimalizace

Optimalizace pro vyhledávače je kontinuální proces, kdy na základě analýzy webu provedeme potřebné úpravy technického i obsahového charakteru, následně analyzujeme výsledky a tento proces iterujeme pro dosažení stále lepších výsledků.

1

Analýza

4

Optimalizace

2

Vyhodnocení

3

Iterace

Technické a obsahové SEO

Organické vyhledávání musí být základním pilířem zdrojů provozu každého webu. Bez toho nemůže být žádný projekt výdělečný. Pokud nejste spokojeni se svými pozicemi ve vyhledávání, jste na správném místě.

Sledujeme nejnovější trendy a optimalizujeme weby pro všechny vyhledávače. Zajistíme přítomnost vašich landingpages na těch nejvyšších pozicích. 

Analýzy klíčových slov a landing pages

Vyřešíme rychlost webu, sitemapy, kanonizaci, optimalizujeme váš crawl budget. Máte-li zahraničné verze webu, nastavíme je podle potřebných standardů. Podíváme se na interní vyhledávání a práci s pokročilou filtrací. Nastavíme interní linkbulding a navrheneme úpravy UX/UI daného projektu.

Naučíme vaše zaměstnance jak pracovat s obsahem, obrázky a videem. Vytvoříme tak ve vaší firmě interní tým SEO specialistů, kteří budou schopni web do budoucna posouvat vlastními silami.

Nadefinujeme a vytvoříme pro váš web dokonalé landingpages podle nejnovějších standardů. Postupujeme podle analýz klíčových slov, vytvořených na místu.

Uspokojíme návštěvníka / zákazníka a vytvoříme dokonalou platformu pro vaše reklamní kampaně.

SEO a analytika

Analytika je základem naší práce. Bez znalosti velkých dat a obsahových publik nelze weby řádně optimalizovat. Proto vždy začínáme práce podrobnou analýzou dat každého klienta.

Je-li potřeba, opravíme či nastavíme analytiku ve společnosti. Zprovozníme měření akcí, změříme heatmapy a chování uživatelů na stránkách.

Veškerou práci sledujeme v profesionálních nástrojích pro SEO. Nacházíme příležitosti, sledujeme pozice klíčových slov a vyhodnocujeme vývoj.

Copyediting a SEO copywriting

Pro vaše stránky nabízíme copywriting a copyediting. Napíšeme vám texty na míru na základě ANALÝZY KLÍČOVÝCH SLOV, vylepšíme vaše landingpages.

Dodáváme popisky pro landingpages, pro produkty, texty pro sociální sítě, delší texty pro obsahové blogy, ale také dokážeme zajistit rozsáhlé obsahové celky.

Disponujeme týmem copywriterů, kteří dokážou zpracovat jakékoliv téma. Veškeré texty splňují nejvyšší podmínky standardů SEO a zároveň jsou čtivé a poutavé pro zákazníky a pro čtenáře

Oslovila vás naše nabídka?